Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik, Kişisel Bakım/Sağlık, Isıtma/Soğutma, Halı ve Ev Aletleri Alışveriş Sitesi

Garanti-İade Şartları

Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün kutudan eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0212 610 57 64 SEREZOĞLU Danışma Hattı' na haber veriniz.

Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız ve 0212 610 57 64 SEREZOĞLU Danışma Hattı' yla irtibat kurunuz.

Ürün arızalıysa ne yapmalıyım?

Ürününüz 30 gün içinde arıza yaparsa 0212 610 57 64 SEREZOĞLU Danışma Hattı' nı arayarak durumu bildiriniz.

Ürünlerin garanti süresi ne kadar?

serezoglu.com' da tüm ürünler en az iki sene üretici/distribütör garantisi altındadır. Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır.

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?

Bazı ürünlerin iade edilebilmesi için gerekli koşullar vardır. Satın alınan ürünlerin vazgeçme nedeniyle iade edilebilmesi için; tüm ürünlerinin (Beyaz Eşya, Elektronik, Mobilya, Halı, Oturma Grupları, K. Ev Aletleri, Aksesuar) ambalajlarının açılmamış olması, ürünlerin kullanılmamış olması, mobilya ürünlerinin kurulumunun yapılmamış olması gereklidir. Özel sipariş, tedarik edilen ve istek üzerine yapılmış ürün(ler) iadesi yoktur. Ürünün kapıda kargo sorumlusuna teslimatı öncesi nakliye esnasında zarar görmemesi için serezoglu.com ambalajı ile gönderebilirsiniz. Bu nedenle serezoglu.com ambalajını ürünü teslim aldıktan sonra saklayınız. Unutmayın, ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilecektir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız ve kutu içeriği, ambalajı zarar görmeden iletmeye çalışınız.

Siparişin beraberinde garanti belgesi çıkmadı ne yapmalıyım?

Lütfen 0212 610 57 64 SEREZOĞLU Danışma Hattı' nı arayıp, imzalı kaşeli "Garanti Belgesi" ni isteyiniz. Bu durumlarda garanti belgeleri mutlaka temin edilmektedir.

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz en geç 20 gün içerisinde işleme alınır, ancak bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza sipariş bedeliniz iade olacaktır. İade başvurunuz sonrası süreç ve işlemler konusunda sizi SEREZOĞLU Danışma Hattı bilgilendirecektir.
Sayfa Başına Git