Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik, Kişisel Bakım/Sağlık, Isıtma/Soğutma, Halı ve Ev Aletleri Alışveriş Sitesi

Hakkımızda

serezoglu.com' a Hoş Geldiniz!

1985 Yılının son çeyreğinde kurulan SEREZOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması sayesinde kendisini devamlı yenileyen, en sağlıklı büyümenin en iyi reklamın müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşteri memnuniyetini arttırmak için devamlı çalışmalar yapan bir kuruluştur.

1985 yılında perakende satış mağazalarına ve 2010 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. Modern alışveriş merkezlerimizde çalışan genç ruhlu profesyonellerle kısa sürede 750.000 üzerinde kayıtlı üye-müşteri ve aylık 15.5 milyon toplam, 7.5 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaştık.

SEREZOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ müşterilerine peşin, kredi kartlı ve senet sistemi ile kredili satış yapmaktadır. Müşterilerinden aldığı destek ve güçle yarınlara daha umutla bakan SEREZOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

● En hızlı
● En güvenli
● En iyi kampanyaları sunan
● En yüksek oranda bilinen
● En çok alışveriş yapılan alışveriş sitesi.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.
Sayfa Başına Git