Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik, Kişisel Bakım/Sağlık, Isıtma/Soğutma, Halı ve Ev Aletleri Alışveriş Sitesi

Kredi Kartsız Taksitle Alışveriş

serezoglu.com Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir ?

Özellikle alışverişinizin hızlanması için şirketimizin muhattap müşteri ile ilgili referans ve güvenilirliğine istinaden koyduğu kural ve prensipler şunlardır:

- Merkez Bankası kayıt sicilinizin temiz olması.
- İcra dairelerinde hakkınızda dosya olmaması.
- Protestolu çek, senet veya ödenmemiş kredi kartı borcunuzun olmaması.

- Kamu'da çalışan işçi, bürokrat, memur satışta tercihimizdir.
- Özel sektörde istikrarlı kurumsal şirketlerde çalışanlar tercihimizdir.
- Üzerine kayıtlı araç, gayri menkul, tarla, ev veya arsa olanlar satışta tercihimizdir.


25 yıldır mağazacılık sektöründe beyaz eşya, mobilya, halı, elektronik, kamera, fotograf makinesi, züccaciye, bilgisayar, cep telefonu, ev tekstili gibi daha bir çok ürünü, bir evin ve kişinin ihtiyacı olan bütün ürünlerin, istediğiniz markaların ürünlerinin satışını peşinat ödemeden, kredi kartı kullanmadan, kefilsiz olarak satışını mağazamızda yapmaktadır.

İstanbul-Esenler ' de oturan müşterilerimize peşinat ödemeden, kredi kartı kullanmadan, senetsiz ve kefilsiz 2-60 ay arası taksit ile  1.200-TL den 22.000-TL'ye kadar talep etiğiniz bütün ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir.

12 ay taksit ile almak istediğiniz bütün ürünleri vade farksız olarak peşin fiyatından siz değerli müşterilerimize peşinatsız, kredi kartı kullanmadan, kefilsiz olarak peşin fiyatına taksit kampanyasından faydalandırarak satışa sunuyoruz.

Mağazamızdan alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak istemeyen bireylere alternatif alışveriş yönteminin bulunamamasından dolayı mağazamız sizlere kredi kartı kullanmadan, peşinat ödemeden, kefilsiz alışveriş imkanı sunmaktadır.

Böylece sizde  kredi kartı kullanmak zorunda kalmamakta, kredi kartı kullansanız dahi limit yetersizliğinden dolayı istediğiniz ürünü alamama veya kredi kartında kısıtlı olan bütçenizi zorlayacak taksit seçenekleri ile zorunlu olarak ürünü almak yada ürünü alamamak yerine mağazamızın sunduğu 60 aya kadar taksit imkanından yararlanarak istediğiniz ürünü bütçenize uygun taksitlerle mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ayrıca toplu ürün alımlarınızda size özel toptan fiyatlardan ürün satışı yapılmaktadır.


Sistem Nasıl Çalışıyor?

Mağazamızdan alışveriş yapmak isteyen üyelerimizin vermiş oldukları T.C. kimlik numarası ile iş ortağımız bankaların veri tabanından sorgulama yapılmaktadır. Araştırma departmanı bu sorgulama neticesinde üyenin sorgulama kayıtlarının gerekli kriterleri yerine getirdiği raporunu tamamlamasıyla ürün tedarik süreci başlar. 

  serezoğlu avm gerek görmesi durumunda siparişin hazırlanma aşamasında Faturalı Alışveriş Finansmanının Sağlanması Adına gelir belgesi ve kimlik fotokopisi talep edebilir. 


1-) BANKALAR:

Çalışma sistemi:

-      serezoglu.com internet sitesinde satışa sunulan ürünler müşteri beğenisine ve tercihine sunulmaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda da ürün temin edilmektedir.

-       Sitemize üye olan kişiler, internet üzerindeki üyelik sözleşmesini onaylayarak, alış-veriş sistemini ve ödeme şartlarını kabul etmektedirler.

-       Yukarıda koşulları sağlayan müşteriden TC. kimlik numarası, çalıştığı yer, aylık net geliri vb. bilgiler istenmekte ve istihbarat  sorgulamaları yapılarak faturalı alışveriş kredisi alıp alamayacaklarına bakılmaktadır.

-       Olumlu cevap verilen müşterinin siparişi kesinleştirilmektedir. Siparişi onaylanan müşteri, şirketimizin anlaşmalı olduğu iş ortağı bankanın müşteri adresine en yakın şubesine yönlendirilerek,  başvuru formu ve sözleşmelerini imzalaması gerekmektedir.

-       Aynı gün içerisinde müşteri siparişi hazırlanmakta, mağazamız tarafından ürün kargo ile müşterinin teslimini talep ettiği adrese gönderilmektedir.

Sayfa Başına Git