Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik, Kişisel Bakım/Sağlık, Isıtma/Soğutma, Halı ve Ev Aletleri Alışveriş Sitesi
Markalar
Sonraki Sayfalar >1 > 2 >
1 > 2 >

KOYUNLU ÇOCUK ODASI veya BEBEK ODASI HALI MODELLERİ EN UYGUN FİYATLARLA

ÇOCUĞUNUZUN ODASI ISINMIYOR MU? ALT KATTAN SOĞUK MU GELİYOR? YAKITTAN TASARRUF MU ETMEK İSTİYORSUNUZ? GERÇEK HALI ALIN, RAHAT EDİN.

Kız çocuğunuzun veya erkek çocuğunuzun odasına renk katacak koyunlu çocuk halı modelleri sizleri bekliyor. Renk renk, model model yeni sezon halıları en uygun fiyat garantisi ile güvenle online satın alabilirsiniz. serezoglu.com çocuklar için halı, çoçuk halısı fiyatları, cocuk odasi halisi, bebek odası halısı ve çoçuk odası halı modelleri gibi bir çok imkanı sizlere sunmaktadır.

Bu halılar çocuğunuzun veya bebeğinizin odasının görüntüsü değiştirecek. Koyunlu halı kalitesini en uygun fiyat ile satıyoruz. Yüksek teknoloji makineler de, kaliteli malzeme ve sık dokumasıyla bu ürünü bu fiyata sunuyoruz. Koyunlu çocuk halıları katalog ve resimler den daha kaliteli görüntüye sahiptir.

Antibakteriyel ve Antialerjiktir. Bakteri, mantar, mite barındırmaz. Hav, tüy çıkartmaz iplik kullanılarak üretildiğinden dolayı keçeleşme yapmaz, kolay temizlenir, lekelere karşı dayanıklı, uzun seneler renklerin de solma olmaz ve her yıkandığın da ürün ilk gün ki canlılığına geri döner. 2 Yıl garanti ile koyunlu çocuk halıları fabrika garantilidir.

Kansorejen madde içermez, 2 yıl garantilidir. Metrekare' de 600.000 ilme ucu sıklığında üretilmiştir. Koyunlu çocuk halısı modelleri jel veya kaymaz taban dediğimiz halılar dan değildirAlt Tabanı Plastik veya Lateks Değildir. 2 Atkılı sistem ile 13mm hav yüksekliği ile dokuma makine halısıdır. Kışları ve yazları çocuğunuz üzerin de rahatça oyun oynayabilir ve alt kattan gelen soğukluğu jel/kaymaz tabanlı halılar gibi çocuğunuza aktarmaz.

Antialerjik hav yapmayan dokuya sahiptir.
Antistress özelliği ile yumuşaklık ve rahatlık hissi veren dokuya sahiptir.
Doğal halı şampuanı ile kolay temizlebilir veya halı yıkama fabrikalarına verilebilir.
Lekeye ve yoğun kullanıma dayanıklıdır.
Halı yumuşak ve rahattır.
Başka hiç bir zemin döşemesi halı kadar yumuşak ve rahat değildir.
Yumuşak ve sıcak bir dokunuş sunar.
Ayak altı konforu sağlar.
Sıcak bir oda atmosferi.
13 mm kalınlığındadır.
Parlak kumaşlı serbest piyasadaki altları keçe ,lateks,plastik vb. ve overlok dahi olmayan ürünler ile herhangi bir benzerliği yoktur.
Tamamen sağlık politikası ile üretim yapılmaktadır.

Alerji ve astım doktorlarına göre hava yoluyla nakledilen alerjenleri solumak kümülatif (birikerek oluşan) bir problemdir. Bu problemden korunmak için evinizde kullandığınız halının cinsi de çok önemlidir.
Halılarımızı ev akarlarına karşı alerjisi olanların, astım hastalarının ve sağlığı sizin için her şeyden önemli olan küçük çocuğunuzun odasın da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Plastik, jel, kaymaz taban veya lateks tabanlı değildir.
Dağılma, koku vb. sorunlar ile karşılaşma yaşanmaz.
Hiçbir kanserojen madde içermeyen bu halı oldukça kaliteli olup uzun yıllar kullanılabilmektedir.
El de kendiniz doğal halı şampuanı ile veya halı yıkama fabrikasına verebilirsiniz. Yüksek kaliteli dokuma sayesinde her koşulda daha kullanışlıdır yumuşak dokusu ve kaliteli dokuması ile çocuk halıları siz değerli müşterilerimizin beğenisini sunulmuştur.

serezoglu.com ve serezoğlu alışveriş merkezleri koyunlu halı yetkili satıcısıdır.

Sayfa Başına Git