Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik, Kişisel Bakım/Sağlık, Isıtma/Soğutma, Halı ve Ev Aletleri Alışveriş Sitesi
Markalar
Sonraki Sayfalar >1 > 2 >
1 > 2 >

HALI, KOYUNLU HALI, KOYUNLU HALI FANTASY MODELLERİ EN UYGUN FİYATLARLA

ODANIZ ISINMIYOR MU? ALT KATTAN SOĞUK MU GELİYOR? YAKITTAN TASARRUF MU ETMEK İSTİYORSUNUZ? GERÇEK HALI ALIN, RAHAT EDİN.

Evinize renk katacak koyunlu halı fantasy modelleri sizleri bekliyor. Renk renk, model model yeni sezon halılar ve yolluklar en uygun fiyat garantisi ile güvenle online satın alabilirsiniz.

Bu halılar evinizin görüntüsünü değiştirecek. Koyunlu halı kalitesini en uygun fiyat ile satıyoruz. Yüksek teknoloji makineler de, kaliteli malzeme ve sık dokumasıyla bu ürünü bu fiyata sunuyoruz. Koyunlu halılar veya koyunlu yolluklar katalog ve resimler den daha kaliteli görüntüye sahiptir.

Antibakteriyel ve Antialerjiktir. Bakteri, mantar, mite barındırmaz. Hav, tüy çıkartmaz iplik kullanılarak üretildiğinden dolayı keçeleşme yapmaz, kolay temizlenir, lekelere karşı dayanıklı, uzun seneler renklerin de solma olmaz ve her yıkandığın da ürün ilk gün ki canlılığına geri döner. 2 Yıl garanti ile koyunlu halılar fabrika garantilidir.

Kansorejen madde içermez, 2 yıl garantilidir. Metrekare' de 650.000 ilme ucu sıklığında üretilmiştir. Koyunlu halı modelleri jel veya kaymaz taban dediğimiz halılar dan değildirAlt Tabanı Plastik veya Lateks DeğildirDokuma makine halısıdır. Kışları ve yazları üzerin de rahatça oturabilirsiniz ve alt kattan gelen soğukluğu jel/kaymaz tabanlı halılar gibi odanıza aktarmaz.

Alt tabanı pamuk atkı tabandır.
Yün tüşeli akrilik ipinden üretilmiştir. Laylon, polyester ve benzeri türleri yoktur.
Antialerjik hav yapmayan dokuya sahiptir.
Antistress özelliği ile yumuşaklık ve rahatlık hissi veren dokuya sahiptir.
Doğal halı şampuanı ile kolay temizlebilir veya halı yıkama fabrikalarına verilebilir.
Lekeye ve yoğun kullanıma dayanıklıdır.
Halı yumuşak ve rahattır.
Başka hiç bir zemin döşemesi halı kadar yumuşak ve rahat değildir.
Yumuşak ve sıcak bir dokunuş sunar.
Ayak altı konforu sağlar.
Sıcak bir oda atmosferi.
Parlak kumaşlı serbest piyasadaki altları keçe ,lateks,plastik vb. ve overlok dahi olmayan ürünler ile herhangi bir benzerliği yoktur.
Tamamen sağlık politikası ile üretim yapılmaktadır.

Alerji ve astım doktorlarına göre hava yoluyla nakledilen alerjenleri solumak kümülatif (birikerek oluşan) bir problemdir. Bu problemden korunmak için evinizde kullandığınız halının cinsi de çok önemlidir.
Halılarımızı ev akarlarına karşı alerjisi olanların, astım hastalarının ve sağlığı sizin için her şeyden önemli olan sevdikleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Plastik, jel, kaymaz taban veya lateks tabanlı değildir.
Dağılma, koku vb. sorunlar ile karşılaşma yaşanmaz.
Hiçbir kanserojen madde içermeyen bu halı oldukça kaliteli olup uzun yıllar kullanılabilmektedir.
El de kendiniz doğal halı şampuanı ile veya halı yıkama fabrikasına verebilirsiniz. Yüksek kaliteli dokuma sayesinde her koşulda daha kullanışlıdır yumuşak dokusu ve kaliteli dokuması ile halıları siz değerli müşterilerimizin beğenisini sunulmuştur.

serezoglu.com ve serezoğlu alışveriş merkezleri koyunlu halı yetkili satıcısıdır.

Sayfa Başına Git